Gdzie jest najciekawiej relaksować się na wakacjach

Mazury będą ślicznym zakątkiem do odprężenia. Wyróżniają się wielkimi zbiornikami wodnymi, rzekami i co więcej bajeczną okalającą je strefą zieleni. Są cudem świata przyrodniczego, w którym będziemy mogli przebywać w każdej porze roku.

Jeśli urządzamy wakacje z naszymi pociechami, w takim przypadku można wytypować ten region Polski. Z pewnością będzie w tamtym miejscu co do zwiedzania. Najważniejsze teren do wybawienia się posiadają miłośnicy wiatru i wody. Mają możliwość popływać na łodziach motorowych, organizować spływy przy użyciu kajaków lub tylko pluskać się i dodatkowo bez ograniczeń odpoczywać nad mazurskimi jeziorami. Towarzyszy nam spokój, ptaszki świergoczą, nie przeszkadza nam monotonia. Dzieci czują się wspaniale i zapoznają kolejnych kolegów. Z drugiej strony w Mazurach organizowane mogą być popularne kolonie a także zielone szkoły, w jakich będą mogły brać udział młodzi ludzie z całej Polski.
pomost

Propozycje gier i zabawy w OW Mazurskie Chaty

Ośrodkiem wypoczynkowym, który prowadzi tego rodzaju inicjatywę są Mazurskie Chaty usytuowane w Pieckach, sąsiadujące z zbiornikiem wodnym oraz w okolicy rzek. Proponowane mazurskiechaty.com zielone szkoły mazury mogą być to pobyty , które trwają 1-5 dni. Codziennie opracowany będzie oryginalny blok tematów. Prowadzone będą zabawy z planszami, wspinanie po ściance wspinaczkowej, używanie parku linowego albo pluskanie w jeziorze. Dzieci mogą na 100% wyśmienicie się rekreować, albowiem nie będą miały nawet minuty na nudzenie się. Dodatkowo mogą poznać swoich równolatków, z jakimi na pewno nawiążą trwalsze znajomości. Oprócz podstawowych atrakcji na terenie plus w sąsiedztwie OW, proponowane będą również eskapady krajoznawcze, na przykład wizyta w parku z dzikimi zwierzętami oraz wizyta w Mikołajkach, w dawnym apartamencie A. Hitlera. Nasze latorośli mogą również angażować się w spływie kajakiem Krutynią, który będzie trwać 3 godziny.
łąki

Zabezpieczenie dzieci będzie niezbędne

Wszystkie oferowane zajęcia i rozgrywki odbywają się pod okiem wytypowanego personelu i wychowawców Mazurskich Chat. Opiekunowie dzieci mogą być spokojni o swe dzieci, jako że w opłacie jest objęte pełna protekcja plus pożywienie. Zabawy wewnątrz OW będą zabezpieczone natomiast wodna pływalnia będzie możliwa tylko w obecności ratownika. Grupy dzieci w zielonej szkole nie wydają się duże, stąd swobodniej będzie pilnować dzieciaki. Powrócą z takowej wyprawy wypoczęte i co więcej na 100% chcieć będą przyjechać do ośrodka jeszcze raz. Miast przebywać w pokoju przy komputerze, będą na świeżym powietrzu w ciągłym ruchu. Taki wycieczka będzie działać wartościowo na charakter dziecka a dodatkowo naucza jego wiele w kwestii okalającej przyrody. Pełen energii odpoczynek może być wyśmienitym rozwiązaniem na lipcową drętwotę.